Dlaczego my

1Lepsza kontrola i bezpieczeństwo, mniejsze ryzyko

Pod koniec każdego tygodnia otrzymujesz zaktualizowany prototyp aplikacji! Widzisz postęp prac oraz możesz na bieżąco dokonywać zmian w ich harmonogramie. Codziennie jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz się z nami kontaktować przez Skype’a, emaila lub telefonicznie.

2Bezproblemowe wdrożenie

Możemy hostować Twoją aplikację na naszych serwerach lub zainstalować ją na wybranej przez Ciebie infrastrukturze. Dzięki temu możesz skupić się na swoich celach biznesowych, nam pozostawiając wdrożenie całego rozwiązania.

3Brak ukrytych kosztów

Nasza stawka godzinowa nie zmienia się w czasie trwania projektu, a zastosowanie technologii open-source w aplikacji chroni Cię przed ponoszeniem dodatkowych kosztów licencyjnych.

4Tańsze utrzymanie i niższe koszty rozbudowy

Użycie w projekcie rozwiązań open-source, zautomatyzowane testy, szczegółowe procedury zapewnienia jakości – to wszystko czyni tworzone przez nas oprogramowanie łatwym w utrzymaniu i prostym w rozbudowie o nowe funkcje.

5Lepsze i szybsze rozwiązywanie problemów

Co tydzień możesz przetestować aktualną wersję aplikacji i zgłosić nam wszelkie zauważone usterki, a także wprowadzić modyfikacje w dowolnych funkcjach programu.

6Brak uzależnienia od dostawcy technologii

Rozwiązania open-source chronią Cię przed uzależnieniem się od jednego dostawcy technologii.