Jakie oprogramowanie tworzymy

Aplikacje internetowe

Masz wspaniałe pomysły, ale brak Ci zespołu programistów żeby je zrealizować? Istniejące produkty nie spełniają Twoich oczekiwań? Wspólnie możemy stworzyć unikalne, „szyte na miarę” oprogramowanie, które zaspokoi potrzeby Twojej firmy! Sprostamy wyzwaniu bez względu na to czy potrzebujesz serwisu do sprzedaży nieruchomości, systemu do zarządzania hotelem lub nowego Allegro.

Przykłady:


Rozwiązania e-commerce

Przenieś swój biznes do sieci! Sprzedaż usług (SaaS) i towarów przez Internet jest obecnie powszechna. Dołącz do firm, które rozwinęły sieć sprzedaży dzięki otwarciu sklepów online. W ten sposób relatywnie niskim kosztem możesz dotrzeć do nowego grona odbiorców.

Przykłady:


Aplikacje społecznościowe

Zintegruj swoją stronę lub portal z serwisami społecznościowymi! Zaistniej na Facebooku czy Google+. Dzięki temu w krótkim czasie pozyskasz dodatkowych odbiorców, a co za tym idzie, zwiększą się też obroty Twojej firmy.

Przykłady:Systemy zarządzania treścią (CMS)

Chcesz modyfikować zawartość swoich stron internetowych bez konieczności każdorazowego zwracania się o pomoc do informatyków? Do tego właśnie zostały stworzone systemy CMS. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika, graficznemu interfejsowi będziesz mógł samodzielnie dodawać, modyfikować i usuwać treść stron WWW. Będziesz w stanie szybciej reagować na zmiany, dostarczając klientom najnowszych informacji.

Przykłady:

Strony internetowe

Wypromuj swoją firmę w sieci! Stworzymy dla Ciebie stronę internetową, dzięki której cały świat usłyszy o Twojej ofercie. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań, takich jak Responsive Web Design czy Bootstrap, sprawimy że będzie ona jednocześnie atrakcyjna dla oka i przejrzysta dla użytkownika.

Web Services

Połącz swoje aplikacje przy wykorzystaniu Web Services lub udostępnij dane ze swoich programów kontrahentom. Współdzielenie danych przez różne systemy otwiera przed nimi nowe możliwości. Złożone obliczenia wykorzystywane przez jedną aplikację mogą się wykonywać w innej, zlokalizowanej na zupełnie innym serwerze. Dane o Twoich produktach mogą zostać udostępnione sklepom z którymi współpracujesz, dzięki czemu ich oferta będzie zawsze aktualna. Istnieje nieskończenie wiele sposobów wykorzystania tego typu usług!

Systemy ERP (Enterprise Resource Planning)

Kompleksowo zaplanuj wykorzystanie zasobów swojej firmy. Optymalizuj koszty działalności i uzyskaj lepszą kontrolę nad procesami biznesowymi. Zarządzaj ludźmi, magazynem i biurem przy użyciu jednego centralnego systemu informatycznego.

Przykłady:


Komponenty JSF

Używasz Java Server Faces i poszukujesz nowych, przydatnych komponentów dla swoich aplikacji? Zobacz co mogą Ci zaoferować komponenty RichFaces 4 stworzone przez IT Crowd. Ich zróżnicowane funkcje przydadzą się w każdej aplikacji. Wiemy o tym, bo sami ich używamy. By dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym portfolio.

Przykłady: