Nasze referencje

Brickwork GmbH Szwajcaria

Brickwork

Od 2011 roku zrealizowaliśmy z IT Crowd kilka różnych projektów. IT Crowd to zespół ludzi z pasją, którzy są w stanie zapewnić nam cztery rzeczy będące kluczem do sukcesu naszych projektów:

  • Dogłębną znajomość technologii oraz doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą i komponentami używanymi w projektach
  • Profesjonalne projektowanie systemu informatycznego, jego wdrożenie oraz przetestowanie
  • Wiedzę i doświadczenie w tworzeniu niezawodnej i nowoczesnej architektury systemowej
  • Doskonałe zgranie całego zespołu i umiejętności komunikacyjne

Bez zastrzeżeń możemy polecić IT Crowd jako partnera do wdrażania oprogramowania.

Z wyrazami szacunku,
Marcel Camporelli, Managing Partner

Bravocharlie Technology Ltd. Wielka Brytania

Ben Catherall

Bravocharlie Technology Ltd współpracuje z IT Crowd od 2010 roku. Przez cały ten okres, IT Crowd wspierało i rozwijało już istniejące systemy oraz tworzyło nowe.

Dzięki zaangażowaniu i fachowości IT Crowd z powodzeniem wdrożyliśmy wiele projektów w następujących branżach:

  • e-commerce oraz porównywanie cen w branży budowlanej
  • ubezpieczenia w branży motoryzacyjnej
  • zarządzanie procesami produkcji w branży odzieżowej

Przez cały okres współpracy z IT Crowd byłem pod wrażeniem ich profesjonalizmu, wydajności, znajomości technologii oraz decyzji projektowych które podejmowali.

Chciałbym polecić IT Crowd jako zaufanego partnera biznesowego.

Ben Catherall, Director

Sohail Sajid Holandia

Sohail Sajid

Współpracujemy z IT Crowd od czerwca 2013 roku i od tego czasu zrealizowaliśmy wspólnie kilka projektów. Pomoc ITC okazała się bardzo przydatna

Początkowo zamierzaliśmy zlecić im tylko stworzenie komunikatora, który pozwoliłby użytkownikom aplikacji VOP na dokupowanie kredytów za pośrednictwem PayPala oraz płacenie nimi za rozmowy przeprowadzone w ramach portalu. Rozwój reszty systemu miała nadal realizować wybrana przez nas wcześniej firma. Ostatecznie jednak zdecydowaliśmy się przenieść do IT Crowd nie tylko VOP, ale też inne nasze projekty.

O naszej współpracy z IT Crowd możemy mówić tylko w superlatywach. Jakość wykonywanej przez nich pracy robi na nas niezmienie ogromne wrażenie. Zdarzało się, że powierzaliśmy im bardzo skomplikowane zadania, z których jednak za każdym razem wywiązywali się doskonale, dbając przy tym o każdy szczegół i zachowując pełen profesjonalizm. W sytuacjach, gdy musieliśmy rozwijać kilka projektów jednocześnie, pomoc ITC okazała się nieoceniona. Bez nich nie bylibyśmy w stanie zakończyć ich wszystkich z sukcesem. Dzięki IT Crowd przeszliśmy przez te trudne okresy bez żadnych trudności. Gdy mamy pytania lub problemy, nawet te bardzo zawiłe, z reguły otrzymujemy natychmiastową odpowiedź od ITC za pośrednictwem Skype'a. Zastanawiając się nad wyborem firmy z którą będziemy współpracować mieliśmy do wyboru wiele możliwości. Zdecydowaliśmy się na partnera oddalonego od nas o ponad 1130 km, ponieważ udowodnił on swoją wartość. Patrząc na tę decyzję z perspektywy czasu, jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.

Sohail Sajid, Założyciel etrendy.com / VoiceOfPsychic.com

Telematic.cl Chile

Cristian Edwards

Do wszystkich zainteresowanych:

Jesteśmy chilijskim start-upem działającym w branży IT i oferującym różnorodne rozwiązania programistyczne. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie ze strony IT Crowd. Bernard i jego zespół są specjalistami z zakresu technologii Java EE, którym ciężko znaleźć równych.

Chciałem podziękować Bernardowi za pomoc w tworzeniu naszej firmy,

Cristian Edwards, Założyciel Telematic.cl

Napisali o nas

Chciałbym również wyróżnić, Bernarda Łabno, Christiana Kaltepoth i Luca Nardelli za ich wkład w naprawienie błędów zgłoszonych na GitHubie. RichFaces to w dużym stopniu projekt społecznościowy i to po części właśnie dzięki tego typu wkładowi jesteśmy w stanie utrzymać go w stanie bezawaryjności oraz ciągłego rozwoju. Dzięki chłopaki, trzymajcie tak dalej!
Dziękuję następującym osobom, które miały wkład w projekt: Aslakowi Knutsen, Bernardowi Łabno (…)
Arquillian Project Team / Arquillian Core 1.0.1.Final Released