O nas

IT Crowd jest dynamicznie rozwijającą się firmą programistyczną założoną w 2010 r. Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji rozwiązań e-commerce, tworzeniu złożonych aplikacji internetowych oraz szytych na miarę projektów webowych. Posiadamy utalentowany zespół profesjonalistów w którego skład wchodzą menedżerowie projektów, analitycy, programiści i graficy.

W naszej pracy skupiamy się na najnowszych technologiach, takich jak: Java EE, Seam, CDI, Angular.js, EJB, REST, JSF (RichFaces i PrimeFaces), WebServices, JMS, JBoss AS, Hibernate, JPA, PostreSQL oraz Maven. Głęboko wierzymy, że bez odpowiedniego testowania nie da się zapewnić jakości. Z tego względu kładziemy szczególny nacisk na tworzenie zautomatyzowanych testów, do których używamy Arquilliana, JSFUnit, HtmlUnit, Warp, Graphene i Selenium.

Naszą filozofię dobrze streszcza zasada: “ Zamiast wielu przeciętnych programistów, przydzielaj do swoich projektów kilku, ale dobrych”. Kochamy to co robimy. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie umiejętności i rzetelne wykonywanie zleconej pracy. Lubimy stawiać przed sobą nowe wyzwania oraz czerpiemy satysfakcję z zadowolenia naszych klientów. Zyskaliśmy zaufanie firm ze Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Polski, Holandii, Chile i Izraela. Dzięki długofalowej współpracy i bezpośrednim kontaktom stali się on już praktycznie częścią naszego zespołu.
Poznaj Zespół

 • Krzysztof Miksa Krzysztof Miksa

  Krzysztof jest współzałożycielem IT Crowd i prezesem naszej firmy. Jest doświadczonym administratorem serwerów oraz wysoce wykwalifikowanym programistą, zawsze chętnym do wprowadzania nowinek technologicznych w realizowanych przez nas projektach. Niereformowalny zwolennik Gentoo oraz cichy wielbiciel języków funkcyjnych i steków.

 • Bernard Łabno Bernard Łabno

  Współzałożyciel, główny analityk i specjalista od skomplikowanych problemów w ITC. Bernard jest zaangażowany w szereg projektów open-source, przede wszystkim Arquillian i RichFaces. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy pracy nad projektami dla instytucji finansowych i ubezpieczeniowych, jest w stanie zauważyć najdrobniejsza lukę bezpieczeństwa. Posiada też zdolność wykrywania niedokładnych programistów!

 • Tomasz Ząbkowicz Tomasz Ząbkowicz

  Tomasz jest współzałożycielem i kierownikiem projektów w IT Crowd oraz jedyną osobą w firmie, która nie porzuciła Windowsa na rzecz Linuxa. Mimo to jest wielkim zwolennikiem otwartego oprogramowania i doświadczonym twórcą aplikacji internetowych. Tomek jest w stanie zachować spokój nawet gdy wszyscy wokół wpadają w euforię lub poddają się presji goniących terminów.

 • Łukasz Gładek Łukasz Gładek

  Łukasz specjalizuje się w Javie EE oraz frameworku JBoss Seam. Przygodę z ITC zaczynał jako praktykant, jednak w krótkim czasie udowodnił swoją przydatność dla zespołu i stał się pełnoetatowym pracownikiem. Łukasz to człowiek-orkiestra, zdolny do równoległej pracy nad kilkoma projektami. Nie spocznie póki jego kod nie będzie dopracowany w najmniejszych szczegółach i dogłębnie przetestowany.

 • Piotr Kozłowski Piotr Kozłowski

  Namiętny gracz w szachy oraz programista specjalizujący się w aplikacjach mobilnych. Uwielbia programowanie za jego logiczność i spójność. Zawsze dąży do tego, by pisany przez niego kod stał się tak dopracowany i przejrzysty, jak to tylko możliwe.


Referencje

Od 2011 roku zrealizowaliśmy z IT Crowd kilka różnych projektów. IT Crowd to zespół ludzi z pasją, którzy są w stanie zapewnić nam cztery rzeczy będące kluczem do sukcesu naszych projektów: dogłębną znajomość technologii, doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą, profesjonalne projektowanie systemu informatycznego oraz doskonałe zgranie całego zespołu.
Marcel Camporelli
Brickwork GmbH

Bravocharlie Technology Ltd współpracuje z IT Crowd od 2010 roku. Przez cały ten okres byłem pod wrażeniem ich profesjonalizmu, wydajności, znajomości technologii oraz decyzji projektowych które podejmowali.
Ben Catherall
Bravocharlie Technology Ltd
więcej